Komp menetrend 2018

Dátum: 01.01. - 05.31. és 10.01. - 12.31.
Split-Supetar (BRAČ)
Kompjárat száma. 631
Split
------->
Minden NapSupetar
<---------
06:15*I06:30*
09:00II07:45
11:00III10:30
12:30*IV12:30
14:15V14:30*
16:30VI15:30
18:15VII18:00
20:30VIII20:00
23:59*IX22:45**
* Nem közlekedik vasárnap és ünnepnap
** Nem közlekedik 12.24., 12.25 és 12.31.
A menetidő hossza - 50 perc
Dátum: 06.29. - 09.02.
Split-Supetar (BRAČ)
A kompjárat száma. 631
Split
------>
Minden NapSupetar
<--------
05:15I05:00
06:15II06:30
07.45III07:45
09:00IV09:00
10:30V10:30
11:15VI11:45
12:45VII12:30
14:15VIII14:00
15:15IX15:30
16:45X16:30
18:00XI18:00
19:30XII19:30
21:00XIII20:45
23:59XIV22:45
A menetidő hossza - 50 perc
Dátum: 06.01. - 06.28. és 09.03. - 09.30.
Split-Supetar (BRAČ)
Kompjárat száma. 631
Split
------>
Minden NapSupetar
<------
05:15I05:00
06:15II06:30
07.45III07:45
09:00IV09:00
11:15V10:30
12:45VI12:30
14:15VII14:00
16:45VIII15:30
18:00IX18:00
19:30X19:30
21:00XI20:45
23:59XII22:45
A menetidő hossza - 50 perc