Komp menetrend

Dátum: 01.01. - 05.28. és 09.28. - 12.31.
Split-Supetar (BRAČ)
Kompjárat száma. 631
Split
------->
Minden NapSupetar
<---------
06:15*I06:30*
09:00II07:45
11:00III10:30
12:30*IV12:30
14:15V14:30*
16:30VI15:30
18:15VII18:00
20:30VIII20:00
23:59*IX22:45**
* Nem közlekedik vasárnap és ünnepnap
** Nem közlekedik 12.24., 12.25 és 12.31.
A menetidő hossza - 50 perc
Dátum: 07.03. - 08.30.
Split-Supetar (BRAČ)
A kompjárat száma. 631
Split
------>
Minden NapSupetar
<--------
05:00I05:00
06:30II06:30
08.00III08:00
09:30IV09:30
10:30V11:00
12:00VI12:00
13:30VII13:30
15:00VIII15:00
15:45IX16:30
16:30X17:15
18:00XI18:00
19:30XII19:30
21:00XIII20:45
23:59XIV22:45
A menetidő hossza - 50 perc
Dátum: 05.29. - 07.02. és 08.31. - 09.27.
Split-Supetar (BRAČ)
Kompjárat száma. 631
Split
------>
Minden NapSupetar
<------
05:15I05:00
06:15II06:30
07.45III07:45
09:00IV09:00
10:45V10:45
12:30VI12:30
14:15VII14:15
16:30VIII15:45
18:00IX18:00
19:30X19:30
21:00XI20:45
23:59XII22:45
A menetidő hossza - 50 perc
error: Content is protected !!